„Dobre słowa mają moc”- w odwiedzinach w Szkole Podstawowej nr 11
Dzieci z najstarszych grup przedszkolnych odwiedziły Szkołę Podstawową nr 11, gdzie uczestniczyły w wyjątkowym wydarzeniu pt. „Dobre słowa mają moc”. Przedszkolaki obejrzały przygotowane występy artystyczne oraz wzięły udział w zabawach integracyjnych. Spotkanie było okazją do wspólnej zabawy, poznania szkoły oraz przypomnienia, jak ważne są życzliwość, szacunek i dobre słowa w codziennych relacjach.
